Kadın Kamagra Jel


  • Ürün Kodu: B063

  • 15.00 TL


Tip Seçin:
Kamagra – Kadınlar için oral jel 

Çilek aromalı kadınlar için Kamagra oral jeller, kadınlar  için en modern cinsel uyarılma yöntemidir. Kamagra’da bulunan sildenafil sitrat enzim fosfodiesteraz tip 5’i bloke eder ve kavernöz vücudun düz kas hücrelerinde klitorisin genişlemesini ve dokunsal uyarıma duyarlılığının artmasını sağlar, bu da cinsel aktiviteyi ve orgazma ulaşma yeteneğini artırır.

Kamagra jel orgazm zorluğunu tedavi etmek için kullanılır ve cinsel ilişkiden memnun olmayan soğukkanlı kadınlara ve kendini tatminsiz hisseden kadınlara yöneliktir. Kamagra, ağrısız cinsel ilişkiyi engelleyen yetersiz, eksik cinsel uyarımla tedavi eder. Preparatın kullanımı, daha derin ve daha güçlü orgazmı etkilediği gibi arka arkaya birkaç orgazma da neden olabilir.

Bir paket içerisinde 5 adet çilek aromalı jel bulunmaktadır.

Kamagra’nın kadınlarda Etkileri:

Kadınlarda cinsel organlara kan akışı ve vajinal bölgedeki hassasiyet arttıkça bayanlar, aldıktan 5-10 dakika sonra cinsel aktivite yapma dürtüsünü hissederler. Bu da cinsel ilişki ve cinsel uyarılma sırasında artan zevklere yol açar. Kamagra jel; cinsel “soğukluk” ve “kuru vajina” semptomlarını ortadan kaldırır. Hatta cinsel birliktelikte şiddetli bir tutkuya ulaşan bir yoğunluğu kışkırtır. Kadınlarda kontrol edilemeyen arzu ve çok güçlü ve çoklu orgazmlara yol açan yakın bölge ve memelerin hassasiyetini, sıvı salgısını ve cinsel uyarılmayı defalarca arttırır.

Bayanlarda Kamagra Jel Nasıl Kullanılır?

Kamagra Jel, maksimum zevk arayan kadınlara cinsel tatmin sağlamak için üretilmiştir. Orgazmları uzatır ve geliştirir. Cinsel aktivite zevkini yeniden kazanmak ve tek bir orgazm değil de titreyen bir orgazm yaşamak istiyorsanız, bu muhteşem ürünü kullanmanız önerilir. Cinsel ilişkiden en az 15 dakika önce kamagra jelin en az 200 ml sıvı ile alınması tavsiye edilir. Etki 10-15 dakika sonra ortaya çıkar.  Asla günde birden fazla doz almamalısınız.

  • İlacın etkisi  4 ile 6 saat arasında sürmekte olup, birinci ve dördüncü saat arasında maksimum etkiye sahiptir.
  • Kamagra jel, hamile kadınlar ve yüksek tansiyonu olan kadınlar için önerilmez.
  • Alkol içmek ve yağlı yiyecekler yemek, cinsel uyarıcının etkisini azaltabilir.
  • Kadınlar için hapların aksine, vücut tarafından alınması çok kolay ve çok hoş bir çilek tadı ile % 100 cinsel bir his sağlar.
  • 1 Kutu 5 adet kamagra jel bulunur.
  • Çocukların erişemeyeceği yerlerde saklayın.

 

Kadın Kamagra Jel, Kadın Kamagra Jel fiyat, Kadın Kamagra Jel nedir, Kadın Kamagra Jel nasıl kullanılır, Kadın Kamagra Jel orjinal, Kadın Kamagra Jel ağızdan mı alınır, Kadın Kamagra Jel ankarada hangi eczanelerde, Kadın Kamagra Jel satın al, Kadın Kamagra Jel nereden alınır, Kadın Kamagra Jel nereden alabilirim, orjinal Kadın Kamagra Jel nereden alınır, Kadın Kamagra Jel emziren anneler kullanabilirmi, Kadın Kamagra Jel lar kullanabilir mi, Kadın Kamagra Jel etkisi, Kadın Kamagra Jel yorumları, Kadın Kamagra Jel etkisi ne kadar sürer, Kadın Kamagra Jel nedir, lar için Kadın Kamagra Jel, Kadın Kamagra Jel nerede bulunur, Kadın Kamagra Jel kaç dakikada etki eder, Kadın Kamagra Jel türkiye distribütörü, Kadın Kamagra Jel eczane, Kadın Kamagra Jel etkisi, Kadın Kamagra Jel etkilimi, Kadın Kamagra Jel en ucuz, Kadın Kamagra Jel eczane fiyatı, Kadın Kamagra Jel etkileri, en ucuz Kadın Kamagra Jel fiyatı, eczane Kadın Kamagra Jel, eczane fiyatı Kadın Kamagra Jel nedir, Kadın Kamagra Jel eczane fiyatı 2023, Kadın Kamagra Jel etkisi ne kadar sürer, Kadın Kamagra Jel lerde kullanımı, Kadın Kamagra Jel lardaki etkisi, Kadın Kamagra Jel fiyat 2023, Kadın Kamagra Jel fiyat eczane, Kadın Kamagra Jel eczane fiyatı 2023, Kadın Kamagra Jel nedir fiyatları

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp