Musele Uyarıcı Damla


  • Ürün Kodu: B044

  • 15.00 TL


Tip Seçin:
Musele Bayan Azdırıcı Damla

Musele bayan azdırıcı damla, içeriğindeki yoğun etken maddeleri sayesinde cinsel isteksizlik problemi olan bayanları azdırmak için üretilmiş çok başarılı bir azdırıcı ilaçtır. Bayanların kendisi kullanmak isterse direkt olarak dil atına 7 damla damlatmaları yeterli olurken, azdırıcı kullandığından bayanın haberi olmayacaksa, asitsiz herhangi bir içeceğin içerisine bayan azdırıcı damladan 7 damla damlatılır ve bayana içirtilir. 20 dakika beklendikten sonra bayandan salgılanan cinsel istek hormonlarının salgısı maksimum düzeye çıkar ve bayan cinsel birleşme arzulamaya başlar.

Musele Bayan Azdırıcı Damla Kullanımı:

Musele 20 ml Damla Azdırıcı ilaç toplamda 25 kullanımlıktır. Azdırıcı ilacı kullandıktan sonra özel şişesinin ağzını hava almayacak şekilde kapatarak 25 defa rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu üründen en iyi şekilde sonuç alabilmek için tok karına değil, hafif aç veya yemeklerden 2 saat sonra kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Ürünümüz etkisini 20 dakika içerisinde göstermekte olup, etkisi 2-3 saat boyunca en üst düzeyde devam edecektir.

Bayan azdırıcılar güçlü etken maddelerine sahip olduğu için hamile olan bayanlarda, çocuk emziren bayanlarda ve kalp rahatsızlığı olan bayanlarda kullanılamaz.

Musele Bayan İster Artırmaya Yardımcı Damla Nasıl Çalışır ?

Tercihen dil altına 3 – 4 damla damlatılarak ya da asitsiz 5 – 7 damla damlatılarak kullanılan ürünümüz Musele Bayan İstek Artırmaya Yardımcı Damla, dil altına damlatıldığı taktirde tükürük bezleri tarafından emilerek  etki etmesine yardımcı olur.

Etki süresi metabolizmaya göre değişiklik gösterebilir. Bayan azdırmaya yardımcı damla kutusu açıldıktan yaklaşık 1 ay sonra etkilerini kaybedeceği için bir ay gibi bir zamanda ürünün tamamen tüketilmesi tavsiye edilmektedir..

  • Musele damla sadece yetişkinler içindir.
  • Kapalı olarak serin ve kuru yerlerde muafaza ediniz.
  • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklanmalıdır.
  • Açıldıktan itibaren 1 ay içerisinde tüketilmelidir.
  • Seksüel aktiviteden önce iceceğe 1 ml ( 5 – 7 ) damla damlatılır.

Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla yorumlar, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla etkisini nasıl gösterir, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla bursa, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı bitkisel damla, izmir Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla nerede bulabilirim, denizli Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla sipariş ver, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla satın al, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla uygun fiyata, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla orjinal ürün, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla fiyatı 2023, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla en iyisi hangisi ekşi, Musele Uyarıcı Bayan azdirici damla eczanede satilirmi, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla orjinal, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla fiyatı nedir, istanbul Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla kullanımı, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla 2023, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla ne işe yarar, ankara Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla nasıl kullanılır, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla eczane fiyatı, Musele Uyarıcı Bayan azdırıcı damla nerede satılır

.

Yorum Yaz

    Kötü           İyi

whatsapp